1
Eyl
2010

Pirana 3D

Author    Category Sinema     Tags , , , , ,     Okunma Sayısı Bu Yazı 1.077 kere okundu.

Pirana 3D
Orj.Adı:Piranha 3D
Yön:Alexandre Aja / 2010
Oyn:Elisabeth Shue (Sheriff Julie Forester) , Adam Scott (Novak Radzinsky) , Christopher Lloyd (Mr. Goodman) , Richard Dreyfuss ( Dr. Gordon Raybanks) , Eli Roth
Müzik:
Michael Wandmacher
Senaryo:Pete Goldfinger , Josh Stolberg
Gösterim Tarihi:27 Ağustos 2010

Konu: Her yıl Bahar Tatili’nde Victoria Gölü’nün nüfusu 5,000’den 50,000’e fırlar. Kasaba güneşlenmek, eğlenmek ve bol bol içki içmek isteyen insanların akınına uğrar.

Ama bu yıl, bu küçük kasabada, kasaba yerlilerinin sarhoşlarla ilgili şikâyetlerinin yanına bir yenisi daha eklenecek. Yeni bir dehşet dalgası Victoria Gölü’nde açığa çıkmak üzere. Gölde insan yiyen balıkların ortaya çıkmasından sonra bir grup yabancı, bölgenin keskin dişli yeni sakinlerine balık yemi olmamak için bir araya gelecek ve dehşet saçan canavarlara karşı işbirliği yapacaklardır.

Görüşüm: Filme Geçen hafta sonu gittim. Öncelikle çok bol olarak cinsel unsur içeriyor diyebilirim. Konu genel anlamda güzel. 3D olması güzel olmuş. Cesetler ve yaralılardaki efektler mükemmel. Genel olarak ele alırsak çok seyredilecek bir film değil. Ama 3D görsel şöleni kaçırmak istemiyorsanız gidin derim.

Blog Widget by LinkWithin

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu onaylayın

 

Log In

Facebook

Kategoriler

Arşivler

Son YazIlar

Son Yorumlar

En Çok Okunanlar

Etiket Bulutu

Kimler Çevrimiçi

Şuanda 5 ziyaretçi çevrimiçi
0 ziyaretçi, 5 robot, 0 üye
Yapımcısı Ziyaretçi Haritası

Reklam AlanI

Traffic Exchange with 1,062,000+ members