6
Şub
2014

Suçun Yeni Bir Düşmanı Var :ROBOCOP

Author    Category Sinema     Tags , ,     Okunma Sayısı Bu Yazı 1.216 kere okundu.

Robocop 2014RoboCop
Yön:José Padilha/ 2014
Oyn:Joel Kinnaman,Gary Oldman,Michael Keaton,Abbie Cornish,Jackie Earle Haley,Jay Baruchel,Samuel L. Jackson,Aimee Garcia,Jennifer Ehle
Müzik:Pedro Bromfman
Senaryo:Joshua Zetumer
Gösterim Tarihi:14 Şubat 2014

Yıl 2029… Çok uluslu holding OmniCorp robot teknolojisinin merkezinde. İnsansız uçakları tüm dünyada Amerika adına savaşlar kazanmakta ve artık bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istiyorlar. Alex Murphy iyi bir eş, baba ve Detroit’teki suç ve yozlaşma oranını düşürmek için elinden geleni yapan iyi bir polis. OmniCorp dikkate değer robotbilimini bir görev sırasında ciddi bir şekilde yaralanan Murphy’nin hayatını kurtarmak için kullanmak ister. Murphy çok sevdiği şehrinin sokaklarına yeni yeteneklerle donatılmış bir şekilde geri döner. Ama Murphy’nin artık daha önce hiçbir normal insanın karşılaşmadığı sorunları da vardır.

1987 yapımlı ilk filmin yeniden çevriminde Brezilya’lı yönetmen José Padilha, ilk Hollywood filmiyle karşımza çıkıyor.Beyazperde de daha önce ilk iki filmde Peter Weller ve üçüncü filmde Robert John Burke’in canlandırdığı Alex Murphy / RoboCop rolü bu sefer Joel Kinnaman’a emanet edildi.

Blog Widget by LinkWithin

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu onaylayın

 

Log In

Facebook

Kategoriler

Arşivler

Son YazIlar

Son Yorumlar

En Çok Okunanlar

Etiket Bulutu

Kimler Çevrimiçi

Şuanda 7 ziyaretçi çevrimiçi
0 ziyaretçi, 7 robot, 0 üye
Yapımcısı Ziyaretçi Haritası

Reklam AlanI

Traffic Exchange with 1,062,000+ members