19
Eyl
2008

Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger Bollywood filminde beraber oynayacak mı?

Author    Category Sinema     Tags , , , , , , , ,     Okunma Sayısı Bu Yazı 2.243 kere okundu.

Rambo ile hafızalara kazınan Sylvester Stallone, Californiya Valisi eski aktör Arnold Schwarzenegger’i rol alacağı yeni filmi ‘Incredible Love’da birlikte oynamak için ikna etmetye çalışıyor.

‘Terminatör’ün starı Arnold’ın kararı bu ‘rüya ikiliyi biraya getirecek.

Stallone’nin annesi Jackie, ‘Stallone’nin Bollywood sinemasında rol alacağı için çok heyecanlı olduğunu ayrıca oğlunun Hint sineması endüstrisinin büyük olduğunı iyi bilidiğini söylüyor.

Ayrıca anne Jackie, ‘O, (Stallone) Arnold’la beyazperdede görünmeyi çok istiyor. Fakat Arnold, tüm enerjisi ile politikaya odaklanmış durumda. yiyecek fiyatları uçtu. Yakıt fiyatları ve eğitim sorunları var,’ diyor.

Anneye göre tüm bunlara rağmen Sylvester hala arkadaşını ikna edebileceğini düşünüyor.

‘Incredible Love’, orjinal adıyla ‘Kambakkht Ishq’ filmi, Hollywood’daki bir Hintli erkek dublöre odaklanıyor. Film, Amerikan – Hint ortak yapımı olacak.

Stallone’nin sözcüsü, onun bu filmde kesinlikle rol alacağını onayladı. Sözcü, ‘Stallone, bu filmde kesinlikle olacak. Fakat tanımlayıcı bir rolde… O, Kaliforniya Valisi ile bir ikili olmayacak,’ dedi.

Eğer Arni bu rolü kabul ederse, Amerikan sinemasının iki büyük aktörü, ilk kez bir Bollywood filminde bir araya gelecek.

Film, Los Angeles’taki Universal Stüdyolarında çekilecek. Stallone ve Schwarzenegger’in yanı sıra filmde pek çok ünlü Amerikalı yıldızın kısa roller üstleneceği, bunlar arasında aktris Denise Richards’ın da olduğu aktarıldı.

‘Incredible Love’, (Kambakht Ishq), 2009’da sinemaseverlerle buluşacak

Blog Widget by LinkWithin

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu onaylayın

 

Log In

Facebook

Kategoriler

Arşivler

Son YazIlar

Son Yorumlar

En Çok Okunanlar

Etiket Bulutu

Kimler Çevrimiçi

Şuanda 6 ziyaretçi çevrimiçi
0 ziyaretçi, 6 robot, 0 üye
Yapımcısı Ziyaretçi Haritası

Reklam AlanI

Traffic Exchange with 1,062,000+ members