10
Ara
2010

Land Rover Experience İstanbul

Author    Category Spor     Tags ,     Okunma Sayısı Bu Yazı 1.037 kere okundu.

Land Rover Experience merkezi İstanbul Kemerburgaz’da sizleri bekliyor

Off road kabiliyetlerinizi Land Rover standartlarındaki tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde en yeni ve son model Freelander, Discovery ve Range Rover’lar ile geliştirin. İster temelde bir 4×4 aracın arazi kabiliyetlerini görün ister off-road yeteneklerinizi en üst düzeye çıkartacak kurslarımıza katılın. Ya da tamamen size özel bir eğitim planlayalım. Tüm bunları isterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınız ile beraber yapabilirsiniz. Siz eğitiminizi alırken yakınlarınız göl kıyısında farklı aktivitelerle vakit geçirebilir.

Bildiğimiz bir şey varsa o da burada yaşayacağınız tecrübeleri ve geçireceğiniz günü hayatınız boyunca unutamayacağınız.

Land Rover Experience Merkezimiz Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından onaylandı.
Yaklaşık 2 yıldır off-road sürüş eğitimi veren Land Rover Experience Merkezi Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından 4×4 off-road eğitim parkuru lisansını alarak Türkiye’nin ilk off-road eğitim merkezi olma unvanına sahip oldu.

Merkezi İngiltere’de bulunan Land Rover Experience Academy eğitmenleri tarafından sertifikalandırılan eğitmenler, katılımcılara güvenli arazi sürüş teknikleri hakkında Land Rover standartlarında eğitim veriyorlar.

Doğada karşılaşılabilinecek tüm engellerin bir arada bulunduğu “Land Rover Experience Center İstanbul’da katılımcılar, arazi sürüş bilgilerini geliştirirken, 57 yıldan beri sadece 4×4 araç üreten ve bu segmente bir çok yenilik getiren Land Rover’ın farklılığını ortaya çıkaran özellikleri ile de tanışma fırsatını bulacaksınız.

Land Rover kullanıcısı olsun ya da olmasın, doğayı ve arazi sürüşünü seven herkesin buluşma noktası olan “Land Rover Experience Center İstanbul”da, Freelander 2, Discovery 4, Range Rover Sport ve Range Rover’dan oluşan Land Rover ailesinin en son modelleri kullanılıyor.

Belgrad Ormanları’nda 60 dönüm üzerine konumlandırılan Mountrain Kemerburgaz “Land Rover Experience Center İstanbul”da, katılımcılar ve beraberindekiler; rüzgar sörfü, yelken, ATV, dağ bisikleti gibi farklı aktivitelere de katılabilecek veya merkezin restoranından faydalanabileceklerdir.

Blog Widget by LinkWithin

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu onaylayın

 

Log In

Facebook

Kategoriler

Arşivler

Son YazIlar

Son Yorumlar

En Çok Okunanlar

Etiket Bulutu

Kimler Çevrimiçi

Şuanda 6 ziyaretçi çevrimiçi
0 ziyaretçi, 6 robot, 0 üye
Yapımcısı Ziyaretçi Haritası

Reklam AlanI

Traffic Exchange with 1,062,000+ members